Zum Inhalt springen

Opiekun:ka Seniorów w Szwajcarii

Standort flexibel
  • Schindellegi, Schwyz, Schweiz
PB Live-in

Jobbeschreibung

Pflegehilfe Schweiz AG bietet ein Angebot an:

Opis pracy:

  • Szukamy opiekunek / opiekunów do seniorów, którzy znają język niemiecki (ewentualnie włoski, francuski, angielski) przynajmniej na poziomie komunikatywnym.
  • Oferujemy różne długości zleceń - zmiany co 1 miesiąc, 6 tygodni, 2 miesiące, a także miejsca pracy, gdzie można pozostawać na wiele miesięcy bez zjazdu do Polski.
  • Do opieki są samotne seniorki, seniorzy, a także małżeństwa, którzy mają różne choroby wieku starczego.
  • Miejsce zamieszkania - prywatne mieszkania i domy jednorodzinne, w których zawsze jest dostęp do internetu.
  • Przykładowy zakres obowiązków:
  1. pomoc w codziennych czynnościach higienicznych,
  2. spacery, rozmowy, wspólnie spędzanie czasu,
  3. pomoc w zmianie odzieży oraz obuwia,
  4. prowadzenie domu (robienie zakupów, gotowanie, pranie, prasowanie, sprzątanie),
  5. Drobne prace w ogrodzie ITD.

Oferujemy:

  • umowę o pracę na warunkach szwajcarskich,
  • Sprawdzone i zgodne z opisem oferty,
  • legalne zameldowanie,
  • szwajcarski system opieki emerytalnej,
  • Wysokie wynagrodzenie we frankach szwajcarskich, które zależy od lokalizacji oraz posiadanego doświadczenia w tym zawodzie. Wypłacane jest ono zawsze do 5. dnia następnego miesiąca i jest zgodne ze wszystkimi szwajcarskimi wymogami oraz wytycznymi zatrudniania na podstawie szwajcarskiej umowy o pracę,
  • organizację i opłacenie transportu w obie strony,
  • stałą opiekę osobistego koordynatora Pflegehilfe Schweiz AG, rozmawiającego w języku polskim i niemieckim,
  • telefon alarmowy czynny podczas każdego weekendu,
  • Możliwość dalszego rozwoju (szkolenia i nostryfikacja posiadanego dyplomu z zakresu opieki).

Stellenanforderungen

Ta oferta jest dla Ciebie, jeśli:

  • posługujesz się językiem niemieckim (ewentualnie włoskim, francuskim, angielskim) w stopniu co najmniej komunikatywnym,
  • masz doświadczenie w opiece poparte referencjami pisemnymi,
  • cechuje Cię dojrzałość, wrażliwość i empatia wobec drugiego człowieka,
  • masz wrodzoną estetykę i poczucie dobrego smaku,
  • Cieszysz się dobrym zdrowiem i jesteś osobą niespożywającą alkoholu w pracy,
  • Wykształcenie kierunkowe w zakresie opieki nad osobami starszymi będzie dodatkowym atutem, podobnie jak czynne prawo jazdy.

oder